Një 72-vjeçar është gjetur pa shenja jeta jetë në banesën e tij në Vlorë.

Uniformat blu bëjnë me dije se 72-vjeçari R.P., nuk kishte shenja dhune në trupin e tij, ndërsa paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 25.01.2022, rreth orës 17:30, në lagjen “Pavarsia”,  Vlorë është gjetur pa shenja jete, në banesën  e tij  shtetasi  R. P.,  72 vjeç. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, paraprakisht dyshohet vdekje natyrale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: