Një 60-vjecar ka  mbetur i plagosur në qytetin e Vlorës teksa ishte duke punuar. Policia bën me dije se rreth orës 19:10, në spitalin Rajonal Vlorë, është paraqitur shtetasi  Z. B., 60 vjeç, banues në lagjen ” Kushtrimi”, Vlorë, i cili duke punuar është dëmtuar në këmbë dhe në  pjesën e legenit.

Shtetasi Z. B.,u dërgua për mjekim më të specializuar në Spitalin e Traumës Tiranë.

 

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 26.01.2022, rreth orës 19:10, në spitalin Rajonal Vlorë, është paraqitur shtetasi  Z. B., 60 vjeç, banues në lagjen ” Kushtrimi”, Vlorë, i cili duke punuar është dëmtuar në këmbë dhe në  pjesën e legenit.

Shtetasi Z. B.,u dërgua për mjekim më të specializuar në Spitalin e Traumës Tiranë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: