Ditën e sotme, djali i moderatores Bieta Sulo dhe gazetarit Alban Dudushi, Kroi ka mbushur 3 vjeç. Prindërit e vogëlushit edhe pse në karantinë, kanë organizuar një festë për Kroi. Ka qënë moderatorja Sulo, ajo që zbuloi disa detaje nga festa, përmes postimeve në ‘Instagaram’.


“Sot 3 vite ne, ne krahet e njeri-tjetrit, kutpoj shume mire te gjitha nenat qe kane sjelle ne jete femije dhe ua uroj me shpirt atyre qe akoma nuk kane kaluar neper keto shtigje emocionesh thjesht, dashuri ”- shkruan Bieta krahas fotove me të birin.

Në një video të publikuar nga moderatorja, vihet re gazetari Dudushi i cili mban tortën në dorë, teksa Kroi shfaqet i lumtur dhe i fokusuar në tortën e cila kishte lodrat e tij të preferura, ndërsa i këndojnë dhe këngët e ditëlindjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb