JAPONI – Ky vogëlush japonez shpërthen në lot kur nuk kalon dot kaluçin në orën e fiskulturës. Pasi dështon katër herë, ai shpërthen fillon të qajë, por shokët e klasës nuk e lejojnë të dorëzohet dhe mblidhen rreth tij për t’i dhënë kurajo. Pas kësaj “mrekullia” ndodh, herën e pestë vogëlushi e kalon lehtësisht kaluçin.

(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: