Shqiptari Alessandro është fëmija i parë i lindur për vitin 2021 në Itali.

Prindërit e tij janë bërë pjesë e medias italiane “Tgcom”, ku mamaja është shprehur shumë e gëzuar për ardhjen e djalit në jetë në çastet e para të 2021-shit.

“Ishte një gëzim për të gjithë punonjësit e shëndetit të Krishtit, Mbretit të Romës, të gjithë së bashku festuam dhe djali është mirë. Unë, babai Maksim dhe vëllai 4-vjeçar, jemi shumë të lumtur me këtë shpresë që Alessandro ka sjellë. Tani ai dhe unë mezi presim të shkojmë në shtëpi“, tha ajo.

Shq
Shq

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb