Voltana Ademi, kandidatja e PD-së për Bashkinë e Shkodrës, mesa duket nuk e ka zgjedhur me kujdes veshjen e saj gjatë një takimi elektoral.

Për shkak të fundit të shkurtër, ajo është fotografuar në një moment të sikletshëm.

Foto ka përfunduar në rrjetet sociale dhe është publikuar. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: