TIRANË-Një 17-vjeçar është mbytur pasditen e sotme në liqenin e Vorës. Burime nga policia bëjnë me dije se i riu Ervin B. ka hyrë në liqen për tu larë dhe nuk ka dalë më prej tij.

Trupi i të riut u gjet pas pak orësh kërkime nga polumbarët. Nga hetimet paraprake dyshohet se i riu u mbyt aksidentalisht.

(a.n/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: