KAVAJË

Gjendet një automjet i djegur pak minuta pas vrasjes së 41-vjeçarit Everest Çaka në Elbasan.

Makina është gjetur i djegur plotësisht në fshatin Kryemëdhenj në Kavajë. Bëhet fjalë për një automjet tip “Benz” pa targa që dyshohet të jetë përdorur nga autorët e krimit.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb