Djali i biznesmenit Ruzhdi Hoxha, Saimir Hoxha në një prononcim ekskluziv për “BalkanWeb” ka deklaruar se mori në telefon Fredi Rrushin i cili i ka thënë se babain e tij do ta merrte një vajzë. Jane pyetur dhe dy miqtë e Rruzhdi Hoxhës të cilet thone se kane qendruar ne kafe me te ne afersi te Ardenos dhe pastaj pastaj e ka marre Fredi Rrushi dhe dy te tjerë.

I biri Saimiri thotë se babai i tij kishte edhe raste te tjera kur largohej deri ne 2 apo 4 ditë dhe kishte raste kur përdorte edhe lende narkotike.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb