Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën ‘arrest në burg’ për të dyshuarit që janë përfshirë në vrasjen e Indrit Çelajt. Mësohet se Bujar Kusin, Ali Sula dhe Ferdinand Bakallin janë lënë në burg, ndërsa për punëtorin Luan Çaka u caktua masa ‘arrest shtëpie’.

Ndërkohë, Griseldo e Albano Kusi janë shpallur në kërkim pas vrasjes që ndodhi në vilën e tyre, ndërsa shkak u bë një kondicioner. Të arrestuarit dyshohet se kanë qenë prezent ne momentin që ka ndodhur ngjarja dhe nuk kanë njoftuar policinë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: