LEZHA

Gjykata e Lezhës ka lënë në arrest me burg shokët e Aldi Ramës, Kristian Sherri dhe Armando Marku.

Të rinjtë ishin në të njëjtin automjet me 21-vjeçarin kur u ndaluan nga Policia dhe Aldi Rama vendosi të vrasë me armë zjarri nënkomisarin Saimir Hoxha.

Ata u arrestuan nga kolegët e viktimës, kurse autori u largua me automjet dhe më pas u arratis për 4 orë derisa vendosi të qëlloj veten në kokë e më pas të ndërrojë jetë një ditë më pas në spitalin e Traumës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb