Gjykata e Posaçme ka marrë sot vendimin për Ilir Selmanin e Elvis Gacaj.

Gazetarja Klodiana lala raporton se GJKKO vendosi dënimin me 28 vite burg për Ilir Selmanin dhe 7 vite burg për Elvis Gacaj.

Kujtojmë se Ilir Selmani akuzohet për pjesëmarrje në vrasjen e ish-policit Santiago Malkos, krahu i djathtë i Ervis Martinajt.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: