TROPOJA

Disa të shtëna me armë zjarri janë raportuar në fshatin Çerem të Tropojës. Raportohet se një person është ekzekutuar.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se viktimë ka mbetur Isat Goçaj, ndërsa autori i krimit Altin Ismajlisufaj, është shpallur në kërkim.

Mësohet se autori dhe viktima ishin banorë të të njëjtit fshat.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb