Një ngjarje horror ka ndodhur sot pasdite në fshatin Bucimas të Pogradecit.

Një burrë 44 vjec, Olsi Cekici, i dyshuar me probleme mendore i ka prerë kokën mamasë së tij dhe më pas e ka varur atë në derën e shtëpisë.

Burime për “Balkanweb” bëjnë me dije se autori i ngjarjes makabre është më precedent kriminal.

Ai është dënuar në Itali për trafik droge. Gjithashtu, në Shqipëri ka vuajtur dënimin tek Burgu i Zaharisë.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb