Personi që shihni në foto është Hekuran Rrasa, autor i krimit të tmerrshëm në Divjakë, ku vrau gruan dhe më pas u vetëvra.

Gazetarja Dorjana Bezat ka siguruar për ‘BalkanWeb’ fotot e Hekuran Rrasës, 58-vjeçari i cili qëlloi për vdekje me një plumb në fytyrë gruan e tij, Fëllënxën dhe më pas u vetëvra me armën e gjahut.

Krimi makabër ndodhi në dhomën e tyre të gjumit. Çifti, prej 21 vitesh të martuar dhe prindër të një djalë, Leonard, kishin konflikte të vazhdueshme, të cilat shkuar në ekstrem mbrëmjen e së shtunës.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb