Është ndaluar autori i ngjarjes së rëndë, ndodhur ditën e sotme në Gramsh. Xhevit Sinani 80-vjeç vrau me sëpatë gruan dhe vëllanë e tij.

Pas krimit të rëndë, autori ka marrë në telefon fëmijët ku më pas u ka dhënë lajmin tragjik, duke u thënë: ‘Kam vrarë mamanë dhe xhaxhanë’.

Bashkëshorten mësohet se e ka vrarë në banesë, ndërsa vëllanë tek banesa e tij jashtë vreshta, pasi kanë qenë me banesë pranë, njëri-tjetrit, rreth 1 km distancë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb