ELBASAN

Policia ka arrestuar autorin e ngjarjes së rëndë në Elbasan, ku pas një sherri u vra me thikë Florenc Kovaçi dhe u plagos rëndë vëllai i tij Mikeli.

 

burime për “BalkanWeb” bëjnë me dije se është vendosur në pranga një 24-vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

 

I riu mësohet se ka pranuar krimin e rëndë dhe policia ka gjetur thikën me të cilën 24-vjeçari qëlloi vëllezërit Kovaçi.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb