TIRANË

Ky është 37-vjeçari Oligert Dhimitri i arrestuar për vrasjen e 60-vjeçari Ilir Kapo ditën e sotme pranë shkollës “Harry Fultz” në kryeqytet.

Ngjarja ndodhi sot rreth orës 11:15 pas një sherri të çastit mes viktimës dhe autorit të cilët ishin në një lokal të lagjes duke konsumuar alkool.

Të dy ishin banorë të së njëjtës lagje. Ndërsa Dhimitri dyshohet si përdorues i lëndëve narkotike. Kapo ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

37 Vjecari Vrasja Tirane
37 Vjecari Vrasja Tirane

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: