MAQEDONI E VERIUT

Një polic është vrarë në Veles të Maqeonisë së Veriut. 40-vjeçari u gjet me plagë në gjoks.

E dyshuar si autore është arrestuar një grua. Dyshohet se vrasja ka ardhur për shkaqe xhelozie.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb