Hayden Panettiere ka shkëlqyer me një fustan princeshe, kur bëri një kthim triumfues në tapetin e kuq ne Choice Awards mbrëmjen e së dielës.
Ajo u shfaq për herë të parë publikisht që kur pranoj se ishte, duke u trajtuar në një qendër trajnimi depresioni pas lindjes së fëmijës. Ajo haptas ka folur dhe krenare që po kërkon ndihmën e nevojshme.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: