Caktohet gjyqtarja që do të shqyrtojë çështjen e vulës së Partisë Demokratike. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Kështu, pas hedhjes së shortit u caktua që çështja në fjalë do të shqyrtohet nga gjyqtarja Elona Mihali.

Ndërkohë, anëtare do të jenë Irida Kacerja e Astrit Kalaja.

Prej kohësh PD është përfshirë në një debat se kujt i takon drejtimi i kësaj partie, grupit të Alibeajt apo atij të Berishës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: