Wanda provokoi edhe një herë ndjekësit me foto nga shtrati.
Së fundi, ajo ndau fotografi nga shtrati, në të cilën shfaq trupin nga afër e veshur me të brendshme dhe dukej tërheqëse.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Fotografi e video të ngjashme janë të shpeshta nga Wanda, e cila ndiqet nga një numër i madh fansash në rrjete sociale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb