Mes Wanda Nara dhe Mauro Icardi, është një luftë për fëmijëve dhe paratë. Pas njoftimit social të lamtumirës, ​​situata vazhdon të jetë e tensionuar mes menaxheres dhe lojtarit, kur në lojë janë kujdestaria e dy vajzave dhe ndarja e 60 milionë eurove.

A do të përfundojë vërtet martesa mes Wanda Nara dhe Mauro Icardi? Çifti na ka treguar herë pas here një telenovelë të vazhdueshme për historinë e tyre të dashurisë, e përbërë nga ulje-ngritje, pasion dhe lamtumire. Por këtë herë mes të dyve duket se ka një luftë të hapur për kujdestarinë e dy vajzave, Françeskës dhe Izabelës dhe për ndarjen e një pasurie prej të paktën 60 milionë eurosh. A do të jetë në gjendje menaxheria ta bëjë atë siç duhet? Ndërkohë në Argjentinë thuhet se ajo ka tashmë një tjetër …

Për të ndarë trashëgiminë e madhe të shtëpive, apartamenteve, markave të veshjeve dhe kozmetikës, Wanda Nara dhe Mauro Icardi kanë pasuri mbi 60 milionë euro. Cifti ka të paktën shtatë makina luksoze dhe po aq shtëpi për të ndarë. Apartamentet që çifti zotëron në Itali janë dy në Milano (veçanërisht ai luksoz me një tarracë panoramike me pamje nga San Siro dhe një pishinë ëndrrash që shfaqet shpesh në historitë sociale të të dyve), një vilë në fshat në brendësi të Milanos, një vilë në liqenin e Komos (ku familja kalon shpesh periudhat e pushimeve me pamje nga liqeni). Wanda zotëron gjithashtu një shtëpi në Argjentinë, atë që ndau me bashkëshortin e saj të parë Maxi Lopez (me të cilin pati tre djem, Valentino, Costantino dhe Benedicto).

Por Mauro Icardi nuk dorëzohet. Edhe pse Wanda Nara e ka zyrtarizuar ndarjen, futbollisti këmbëngul në rrjetet sociale me mesazhe dashurie drejtuar bashkëshortes së tij. Në Stories më të fundit ai publikon foton e tatuazhit me numrin 27 dhe inicialet e tyre. 27 është një numër i veçantë për çiftin që u martua pikërisht në atë datë. Dhe foton e shoqëron me fjalët “e ëmbël” dhe një zemër. Referenca për Narën është e qartë. Më pas ai shton një foto me vajzat e tij dhe shkruan: “Na mungoni” dhe një tjetër zemër të vogël.

(Tgcom24\BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb