Uanda Nara është futur në telashe në Argjentinë. Arsyeja janë bërë disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale.

Ajo është shfaqur në një ashensor pubik me të pasmet jashtë ndërkohë që qiramarrësit e tjerë të rezidencës kanë bërë ankesa të forta, duke bërë që biznemenia të rrezikojë edhe dëbimin.

Megjithatë, ajo nuk duket e shqetësuar pasi në postimin e saj të ri me një foto nga ashensori ajo ka shkruar: “Unë marr gjithmonë atë që dua”!

Whatsapp Image 2023 06 02 At 18.57.22
Whatsapp Image 2023 06 02 At 18.57.22

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: