Gruaja e Will Smith, Jada Pinket ka rrëfyer detaje nga martesa e saj me aktorin. Pinket ka treguar se me të vërtetë nuk donte të martohej me Smith.

“Kam qarë me ditë me rrallë, nuk doja të lidhesha me Will”, ka thënë Pinket.

Më tej ajo ka shtuar:

“Unë isha nën një presion të madh, e dini, duke qenë një aktore e re, duke qenë e re, dhe isha thjesht shtatzënë dhe thjesht nuk dija çfarë të bëja,” tha Pinkett Smith.

Këto deklarata aktorja i ka bërë në 2018, që janë rishfaqur tashmë pas incidentit të Will në natën e çmimeve të Oscar.

“Unë me të vërtetë nuk doja të martohesha. Por ja që ndodhi”, tha Pinket.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: