Will Smith e ka festuar 50-vjetorin e tij ndryshe. Bungee jumping ndoshta nuk është pasioni i të gjithëve, por të paktën ai nuk do të harroje ditën e tij të madhe për një kohë te gjatë.

Dhe ky nuk ishte nje kërcim standart i bungee jumpinjg, aktori vendosi ta bëjë atë nga një helikopter mbi Grand Canyon, duke u  parë nga familja dhe miqtë e tij.

Will e ndau këtë moment ne kanalin e tij të Youtube dhe në momentin që ai bëri kërcimin por ishte ende i varur ai tha : “ Nga terror i pastër në lumturi të pastër”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: