Ata zgjodhën nuancat e blusë në meshën e Pashkëve me të gjithë familjen mbretërore. Princi William dhe Kate Middleton erdhën në ceremoninë fetare të kombinuar në mënyrë perfekte me fëmijët e tyre George dhe Charlotte të Kembrixhit.

Trashëgimtari i fronit mbretëror është shfaqur më serioz se motra e tij e vogël, që është gjithmonë qesharake dhe e vrenjtur. Në këtë galeri zbuloni pozat e paharrueshme të fëmijës së dytë të Dukës së Kembrixhit…

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb