Top modelja kanadeze Winnie Harlow e ka transformuar diversitetin e saj në një burim krenarie dhe në pak vite është bërë një nga modelet më të kërkuara në botë.

Harlow e tregon lëkurën e saj me pulla me krenari dhe mezi pret të zhvishet. Modelja e re e Sports Illustrated, në këto ditë ka qenë një nga protagonistet më të bukura të Festivalit të Cannes. Në tapetin e kuq ajo ka tërhequr vëmendjen me look-un e saj skandaloz, ditë pas dite.

Në fillim është shfaqur me një fustan që i mbulonte pjesët intime me një të qëndisur prej krokodili përpara dhe mbrapa dhe plotësisht e zhveshur, ndërsa në një dalje tjetër ajo ka veshur një fustan të kuq, ku mungonin sytjenat dhe mbathjet.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb