Kandidati i PD më i votuar në Dibër, Xhelal Mziu ka dhënë një mesazh mbështetjeje për kryetarin e PD, Lulzim Basha.

Mziu thotë se misioni i platformës Basha në PD vijon.

Ai shpreh në emër të degës së PD në Dibër, se çdo anëtar i saj është 100% gati për të vijuar betejën me Lulzim Bashën deri në rrëzimin e së keqes.

 

STATUSI NGA XHELAL MZIU

Misioni i platformës Basha vazhdon!

Platforma Basha ishte dhe mbetet më e mira e këtyre 31 viteve demokraci.

Cdo anëtar i PD të qarkut të Dibrës është 100% i gatshëm për të vazhduar betejën me liderin e saj Lulzim Basha deri në rrëzimin e së keqes dhe triumfin e së mirës.

Përpara me Lulzim Bashën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb