TIRANE

Pas më shumë se 15 vite në ekranin e “Top Channel”, moderatorja Xhemi Shehu duket se e ka parë të arsyeshme të shkëputet nga ky televizion.

Burime të brendshme dhe të sigurta thonë për Anabel.al se Xhemi Shehu është larguar nga “Top Channel”.

Ndonëse nga ana e Xhemit nuk ka ende një reagim, burimet theksojnë se bashkëpunimi është ndërprerë zyrtarisht pasi moderatorja ka firmosur dorëheqjen.

Lajmi i largimit të Xhemit vjen pak kohë pas zërave të pakonfirmuar të largimit të regjisorit Altin Basha dhe të një pjesë të aktorëve të programit të humorit, “Portokalli”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: