Në javet e fundit ajo u bë pjesë e lajmeve për shkak të dasmës së saj dhe tani aktualisht Xhensila është në muajin e mjaltit ku zbavit cdo ditë fansat e saj me foto nga vendet ku po qëndron.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet shumë e hijshme në mes të një shkretëtire.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: