Pas muajt të mjaltit në Maldive dhe Dubai, Xhensila dhe Besi u kthyen në Shqipëri, siç duket çifti i është rikthyer rutinës së përditshme. Ditën e sotme Xhensila ka publikuar në faqen e saj në Instagram një video ku shihet teksa lëviz me makinë, por në foto shfaqet një detaj.

Është pikërisht unaza e martesës, e cila nuk është e stilit të zakonshëm që jemi mësuar të shohim. Ajo duket po aq e veçantë, po aq edhe e kushtueshme, ndërkohë që në sfond Xhensilën e shoqëron kënga që Besi i dedikoi asaj ditën e dasmës, ‘Skifterja ime’.
auto_22016582-10210009224363331-1914840992-n_1506442524-27682071506444166

auto_22054194-10210009224683339-771129489-n_1506442525-39258451506444164
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: