Xherdan Shaqiri ishte i ftuari special në dasmën e parukierit të tij, Fitni Abdulovski në Dibër. Kosovari i Stoke City, ka ndërprerë stërvitjet me skuadrën angleze, për të marrë pjesë në dasmën e parukierit të tij.
Në videot e publikuara nga këngëtari Valton Krasniqi në faqen e tij në “Facebook”, duket futbollisti Shaqiri teksa udhëheq vallen në mënyrë të përkryer.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/valtonmusic/videos/743806079091770/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

 

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/valtonmusic/videos/743806969091681/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb