Xherdan Shaqiri ka mbjellur flokët, gjatë periudhës kur shqiptari ishte i lënduar, kështu raportojnë mediat zvicerane

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


Shaqiri e shënoi njërin nga pesë golat e Liverpoolit në derbin e Merseyside të mërkurën mbrëma në ‘Anfield’.


Por nuk ishte vetëm goli që mori vëmendje, sepse futbollisti shqiptar bëri një paraqitje të shkëlqyer në përgjithësi gjatë 90 minutave, veçanërisht duke ditur që po vinte nga një lëndim dymujor në pulpën e këmbës.


Gjëja tjetër që ra në sy ishin flokët.

28-vjeçari u shfaq në fushë me një luk të ri.

Sipas mediave zvicerane, Shaqiri ka mbjellur flokët dhe këtë më së miri e tregojnë edhe fotografitë sot me dikur më parë,

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb