Xhesika Berberi është një prej modeleve më të njohura shqiptare.

Trupi dhe bukuria e saj e bëjnë atë që të dallohet nga femrat e tjera të shoubizit.

Se fundmi në rrjetin social Instagram Xhesika ka publikuar një foto veshur me një këmishë të bardhë.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb