Ylli i “Big Brother” në Britaninë e Madhe, Chloe Khan, shpesh herë është venë në shënjestër të mediave rozë, për shkak të jetës luksoze që bën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

27-vjeçarja e ka justifikuar vazhdimisht pasurinë e saj me bizneset online dhe punën si modele, megjithatë njerëzit kanë dyshuar gjithmonë se ajo i siguronte paratë si punëtore “seksi”. Nëpermjet një postimi të fundit në Instagram, Chloe duket se i ka shuar njëherë e përgjithmonë thashethemet.

Duke zbuluar disa fakte për veten, ajo shkruan se në moshën 19-vjeçare ka fituar lotarinë, që ndoshta mund të ketë shërbyer si burim për jetën luksoze.

Megjithatë, kjo ende nuk dihet me siguri.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: