Pikërisht me këto pamje Rihanna ishte viktima në javët e fundit të të ashtuquajturit “snapback cultur”, obsesioni me peshën e grave pas lindjes dhe pritshmërive relative që ajo do që ato të kthehen të zhveshura dhe të tonifikuar në një kohë shumë të shkurtër.

Ka nga ata që e ftojnë këngëtaren të mbulohet më shumë, disa sugjerojnë të mbajë një dietë dhe kush komplimenton në vend të tyre që kjo zgjedhje të tregohet pa turp dhe të çdo njeri të veshë atë që i pëlqen më shumë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Riri nuk komenton në rrjetet sociale, por vazhdon të vishet me krenari si te doje dhe kjo është përgjigja me e mire për ata që e kritikojnë.

 

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: