Ylli britanik i rokut Rod Stewart surprizoi një çift gjatë dasmës së tyre në Las Vegas duke u bërë pjesë e saj e duke kënduar.

Andrew Aitchison një çift nga Liverpooli, Angli, për pak sa nuk e anuluan dasmën e tyre, pasi organizatori i tyre u aksidentua në 23 shtator.

Por njëri prej pronarëve të Caesars Palace në Las Vegas e dëgjoi historinë e tyre e më pas i ofroi ndihmë për ta realizuar ëndrrën e tyre. Madje ata i paguan dhe fluturimin çiftit.

Por qershia mbi tortë që hoteli lukzoz kishte përgatitur ishte i ftuari special Rod Stewart 74 vjeç, i cili performoi përgjatë ceremonisë martesore duke ndezur ambjentet e hotelit.

Stewart po qendron në Las Vegas momentalisht ku në mbrëmje do të performojë në një koncert.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb