Kryeministri maqedonas Zoran Zaev i ka kujtuar ish-kryeministrit Nikolla Gruevskit faktin se askush nuk mundet t’i shmanget përjetë drejtësisë.


Sipas kreut të qeverisë maqedonase herët a vonë gjithsecili që ka shkelur ligjet dhe ka bërë ndonjë vepër penale do të ulet në bankën e të akuzuarve.


“Askush nuk mund t’i shmanget dënimit, përfshi edhe Nikolla Gruevskin”, -deklaroi Zoran Zaev.
(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb