TIRANE

Pas një shkëputje prej disa vitesh, këngëtarja Zaimina Vasjari i është rikthyer muzikës. Vetëm pak javë më parë, ajo solli një këngë të titulluar “Vetes”, e cila u prit mjaft mirë nga publiku.

Ndërsa së fundmi, ka paralajmëruar një duet me këngëtarin e dashur për publikun Irkenc Hyka. Ditën e djeshme, ajo ka xhiruar edhe klipin e ri, ku nuk ka nguruar të publikojë edhe një skenë në ‘Instastory’.

Kënga titullohet “Trëndafil i bardhë” dhe fansat e Zaiminës janë bërë edhe më shumë kuriozë për të parë më tepër.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: