Vetëm 5 raste të reja me koronavirus  u konfirmuan sot në Greqi, njoftuan nga Ministria e Shëndetësisë.

Sipas njoftimit të ministrisë, në 24 orët e fundit nuk është raportuar për vdekje të reja, ndërsa gjithsej 16 pacientë të intubuar po trajtohen në NJQV.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: