SHBA

Njoftohen zyrtarisht aktorët dhe titulli i kapitullit të ri të serisë së famshme “James Bond” .

Producentët Barbara Broccoli dhe Michael G. Wilson, së bashku me regjisorin Cary Joji Fukanaga, konfirmuan për herë të pestë se Daniel Craig do të luajë rolin e agjentit sekret James Bond.  Kapitulli i pestë e filmit të njohur do të titullohet, “Bond 25”.

Kundërshtari i tij do të jetë aktori i njohur Rami Malek, i cili fitoi çmimin Oscar në filmin autobiografk, “Bohemian Rapsody”.

Regjisori gjithashtu zbuloi se filmi, i cili do të dalë në kinematë botërore më 3 prill 2020 është xhiruar në Xhamajka, Norvegji, Londër dhe Itali.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb