“Big Brother VIP” po afron dhe dita ditës po zbulohen edhe personazhet që do i shohim në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“Iconstyle” ka zbuluar dy emra të rinj që do të jenë pjesë e reality show-t. Bëhet fjalë për doktorin/modelin Valer Kolnikaj si dhe për kantautorin Robert Aliaj.

Së fundmi janë konfirmuar si pjesë e “Big Brother” edhe Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj dhe Albërie Hadërgjonaj.

  • foto galeri

Ndërkohë përflitet dhe për Ema Andrean, Arjola Demirin, Andi Artanin, Romeo Veshajn dhe Anxhela Peristerin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb