Dy shqiptarë të moshës 40 dhe 44-vjeç kanë rënë në prangat e policisë greke pasi u kapën me lëndë narkotike.

Gjatë kontrollit në banesat e tyre në Selanik, u gjetën më shumë se gjysmë kilogrami kokainë.

Gjithashtu policia zbuloi se sekuestroi jo vetëm kokainë, por edhe kanabis ,një peshore, pistoletë si edhe fishekë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: