Pasi u bë i famshëm si personazhi më i dashur i Big Brother Vip Luiz Ejlli tashmë ka hapur një biznes të ri.

Sipas dokumentit të QKB, këngëtari tani ka rinovuar licencën duke ndryshuar veprimtarinë e tij të mëparshme të noterit, me shërbime marketingu, telemarketingu, organizime eventesh etj.

Kujtojmë që Luizi fitoi plot 100 mijë euro nga çmimi i BBV përveç dhuratave të tjera.

3fbff758 Bdbb 40d6 950e E38c9477ce2e
3fbff758 Bdbb 40d6 950e E38c9477ce2e

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb