Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni, ka urdhëruar rifillimin e procesit mësimor më datë 10 dhjetor 2019.


Siç mund ta shihni në dokumentin që mban firmën e Mynyr Konit, Rektorit shkruan se: “Urdhëroj rifillimin e procesit mësimor në të gjitha njësitë kryesore të Universitetit të Tiranës, në datën 10 dhjetor 2019.


Procesi mësimor u ndërpre prej 26 nëntorit, kur vendi u trondit nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.4 të shkallës Rihter.


  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb