Neymar ëndërron të kthehet te Barcelona. Sulmuesi ka prishur totalishtraportet me PSG-në dhe Presidentin Al Khelaifi dhe është gati të ndërrojë destinacion.Problem i madh mbetet kontrata, e cila është e vlefshme deri në vitin 2025. 30 vjeçari numëron 5 sezone në Paris.

Vetë O’Ney është i hapur për një rikthim te Barcelona. Për lojtarin janë të paharrueshme ato katër sezone në Camp Nou dhe në mendjen e tij së fundi ka lindur ideja për t’u bërë sërish pjesë e katalanasve. Gjithsesi, gjithçka mbetet në kuadrin e hipotezës, pasi për momentin nuk ka asgjë serioze.

Ku
Ku

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: