PORTUGALI – Ndarja e Cristiano Ronaldos dhe Irina Shayk ditët e fundit ka bërë shumë të flitet në mediat botërore. Çdo ditë në faqet e revistave dhe gazetave dalin shkaqe të ndryshme që çuan përfundimin e lidhjes së tyre.
Nuk ishte tradhtia e Irina Shayk me Dwight Johnson, ajo që e dërgoi ҫiftin në ndarje. Mediat evropiane kanë zbuluar arsyen e ndarjes mes Cristiano Ronaldos dhe bukuroshes ruse, Irina Shayk.

Edhe pse u fol për një tradhti të Shayk me aktorin Dëight ‘The Rock’ Johnson, ishte në fakt portugezi, ai i cili e tradhtoi rusen. E përditshmja “Couriermail” njofton se Ronaldo kreu marrëdhënie seksuale me brazilianen Andressa Urach e njohur si ‘Miss BumBum’ gjatë kohës që ishte i lidhur me Shayk.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb