TIRANE- News24 mëson edhe emrin e grabitësit të gjashtë të parave të BKT-së pranë Rinasit. Ai është Admir (Jetmir) Çerpja dhe bashkë me Admir Muratajn vijojnë të jenë në kërkim.

Mësohet gjithashtu se grabitësi i gjashtë përdorte dhe emrin Jetmir. Policia ka dyshime të forta që të dy fshihen brenda territorit të Shqipërisë, kryesisht në zonat përreth Dibrës dhe Tropojës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: