Prova javore në shtëpinë më të famshme në Shqipëri “Big Brother VIP” ka sjell mjaft momente gazmore mes banorëve.

Një “ari” është futur brenda shtëpisë, por që banorët nuk duhet t’i reagojnë në asnjë moment, pasi prova mund të llogaritet e humbur. Mirëpo, kush po luan rolin e këtij ariu që kohë pas kohe po futet në shtëpinë më të famshme në Shqipëri?

Ndjekësit anë hedhur dyshimet e para se ai mund të jetë vëllai binjak i Donaldit, Romeo, pasi sipas tyre ariu duket shumë i afërt me të, por që producentja e këtij reality-show e ka zbuluar personazhin’.

Ai është asistenti i produksionit, Guljem Kotori.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb